Obrazy, které u vás našly své místo

Nahlédněte do obrazáren, prodejen i domovů mých zákazníků, v nichž se už hrdě vyjímají díla na míru, která jsem pro ně vytvořil. U některých jsem se postaral o kompletní návrh a realizaci, někde jsem pomohl s rámováním a někde přiložil ruku k dodatečné úpravě.

Citlivý výběr, citlivý přístup k interiéru, znalost věci a perfektní provedení - s tím jsem se setkala u pana Bauera. Přála jsem si zarámovat několik obrazů, které čekaly, aby se mohly důstojně vyjímat v našem domě. Ocenila jsem i rychlost provedení zakázky a velmi příjemné jednání.

Hana Bulová

U pana Borka jsem byla na konzultaci. Skvěle nám poradil, co se hodí do našeho nového obývacího pokoje a odcházeli jsem s krásným obrazem od Amadea Modiglianiho.

Karolína Valachová

Na začátku jsme neměli úplně jasno jaký obraz si pořídit k nám domů. Pan Bauer dovezl několik hotových obrazů, katalog reprodukcí a katalog rámů. Poradil nám s velikostí obrazů i výškou, v jaké mají viset. Třešničkou na dortu bylo pozvání do jeho dílny. Přístup pana Bauera byl nejen profesionální, ale i lidský a jeho povaha se odráží v precizně odvedené práci.

Edita Hájková

Obrazárna rodu Kinských

Zámek rodiny Kinských, Žďár nad Sázavou

V areálu zrekonstruované konírny, na čtvrtém nádvoří zámku Žďár, byla v roce 2003 zrealizována výstava fotografií a obrazů rodu Kinských.

Podílel jsem se na adjustaci zhruba 130 obrazů a výstava je k vidění dodnes.

Knihkupectví Academia

Brno

Knihkupectví Academia Brno nabízí mé obrazové reprodukce už od roku 2001. Zákazníky zajímají obrazy z období renesance a impresionismu, secese, ale i moderního umění. Za tu dobu si domů odnesli stovky obrazů.

Hotové obrazy a obrazy na míru