Obrazy na míru, do bytu i kanceláře

Každý obraz v nás vzbuzuje určité emoce. Může podpořit kreativní myšlení, bouřit adrenalin, vyvolat chuť k jídlu nebo nás po náročném dni v práci uklidnit. Nechte si vytvořit jedinečný kousek, který si zamilujete už na první pohled. 

Proč si pořídit obraz na míru?

Na oblíbené dílo už se nemusíte jezdit dívat do galerie

Získáte jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá

Finální dílo přesně zapadne do stylu vašeho interiéru

Díky kvalitě tisku a finální úpravě vypadá obraz jako originál

Pojďme společně proměnit obyčejnou stěnu ve vaši soukromou galerii

Spojíme se

Každá zakázka je jiná, proto je i volba vzhledu celého díla na individuální domluvě. Máte jasnou představu? Skvěle! Nejste si jistí v kramflecích a potřebovali byste pomoci? Také skvěle! Stačí mi napsat a já se postarám, abych odvedl tu nejlepší práci a na konci vás čekala radost a nadšení z kvalitně odvedené práce.

Budeme si povídat

Obraz je jako šaty - musí vám sedět velikost, motiv i barvy. Při volbě se tedy zaměříme na to, co máte rádi. Probereme, co chcete, aby ve vás obraz vyvolával a pozornost budeme věnovat i vybrané místnosti a jejímu vybavení. Celý proces zvládneme bez problému na dálku prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, v případě zájmu vás ale rád přivítám i osobně přímo ve své dílně.

Zvolíme tu pravou reprodukci

Na výběr máme více než 7 000 děl slavných umělců, takže si na své přijde opravdu každý. V nabídce najdete všechny významné umělecké směry i autory, kteří se svým štětcem nesmazatelně zapsali do historie umění. A volit můžeme i podle konkrétního motivu nebo místnosti. Do jídelny třeba skvěle zapadnou květiny, které vám dodají chuť k jídlu, v jednací místnosti se zase budou vyjímat díla vyjadřující spojující prvky - například motiv mostu.

Určíme správnou velikost

Aby obraz mohl 100% plnit svou funkci, musí být velký "tak akorát". U každé reprodukce máte proto na výběr hned ze 3 rozměrů. Ty se u každého díla liší podle formátu. Tisknout je pak možné na malířské plátno nebo papír.

Vybereme vhodný rám

O tom, jak bude finální dílo vypadat, rozhoduje nejen reprodukce, ale i rám. Dám si proto záležet, aby jeho vzhled a materiál skvěle zapadl do vašeho interiéru, a zároveň s obrazem tvořil harmonický celek.

Vytvořím vám cenovou nabídku a pustím se do práce

Jakmile budu znát vše představy a preference, určím vám přesnou cenu. Po vzájemném odsouhlasení zaplatíte 50% zálohu, a já se pustím do práce.

Hotovo! A vaše zdi budou zářit

Vytvořit obraz na míru zabere maximálně 4 týdny. Dám si záležet na každém detailu a nikdy vám nepředám dílo, se kterým nebudu spokojený. Jakmile budu mít hotovo, domluvíme se na formě předání a po doplacení zbývající částky, je obraz váš.

Chcete věnovat obraz jako dárek, ale nevíte, jaký vybrat?

Žádný problém! Darujte svým blízkým poukaz na obraz v libovolné hodnotě. Zaručeně jim tak uděláte radost, aniž byste museli znát jejich umělecký vkus.

Chcete obraz na míru?

+420 737 872 492

nebo odešlete kontaktní formulář a já vás budu kontaktovat zpět do druhého pracovního dne